Kapat

Sigorta Acente Sistemi v1 Çıktı

Sigorta Acente Sistemi v1 Çıktı

Sigorta Acente Sistemi v1 Çıktı

Acentelere büyük kolaylık sınırsız Online Teklif formu oluşturma ve form alanlarını belirleyerek istenilen bilgiye göre teklif oluşturma...

Kullanım ve Gizlilik Şartları

 

Firmamıza yapılan her tür başvuru daima gizli tutulmaktadır. 
 
Tasarımı firmamız tarafından yapılan ve tasarım içinde yer alan bilgi, yazı ve resimleri domain ana sahibi karşı firma/şahıs tarafından sağlanan sistemlerde firmamız yayınlanan görsel ve katar malzeme ile ilgili her tür telif hakkının karşı firma/şahıs uktesinde olduğunu varsayar ve telif hakları nedeniyle ortaya çıkabilecek uyuşmazlık durumlarında hiçbir sorumluluk kabul etmez. 
 
Bilgi almak / danışmak amaçlı olarak yapılan yazışmalar sonucunda veritabanımıza işlenen firma bilgileri ve mail adresleri sadece sizinle iletişim kurmak amacıyla kullanılmakta ve 3. şahıslara satılmamaktadır. 
 
Müşterilerimizin kendi mailadmin panellerini kullanarak oluşturacakları mail hesapları tümüyle gizli tutulmakta ve hiçbir müşterimiz bir diğer müşterimizin özel dosya,tasarım, taslak vb. bilgilerine ulaşamamaktadır. 
 
Server sistemlerimiz üzerinde tutulan domain bilgileri sadece firmamız yetkili personeli tarafından incelemeye açıktır, bunun dışında hiçbir kurum, kuruluş ve 3.şahıs domain, subdomain ve mail account incelemesi yapamaz. 
 
Sistem giriş ve çıkış adresleri(portları), sisteme direkt bağlı hardware tarayıcılar ve özel yazılımlarla kontrol edilmekte, herhangi bir virüs veya hack saldırısına karşın korunmaktadır. 
 
Sistem kullanıcısı siz sayın müşterilerimizin güvenliğini sağlamak amacıyla gereken önlemler alınmış olup, ek olarak bilgi almak istediğiniz konularda bize danışmakta tereddüt etmeyiniz.
Haberler
Acentelere büyük kolaylık sınırsız On...
Diş-Doktor-Klinik-Güzellik Salonu-Firma S...
Yaztek Rentacar Sistemi ile araçlarınız ...
İnşaat V1 sistemini siz değerli müşter...
GELİR/GİDER TABLOSU
SIKÇA SORULAN SORULAR
REFERANSLAR
BİLGİLENDİRME FORMU
REFERANSLARDAN BAZILARI
FOTO GALERI
www.yaztekteknoloji.com.tr © Copyright 2013 Tüm Hakkı Saklıdır.
Site içerisindeki Tüm Materyaller Hakkı Saklıdır.
Bizi Facebookta Takip EdebilirsinizBizi Twitterda Takip EdebilirsinizBizi Takip EdebilirsinizBizimle İletişime Geçmek İçin TıklayınızYaztek Teknoloji