Konut İşyeri Trafik Seyehat Dask Teklifi Almak İstiyorum

Konut Sigortası

Felaketler başınıza gelmeden aklınıza getirmek iyi sigortacının görevi. Tüm tatsızlığına rağmen sigortacınıza kulak verin.
 
Eviniz var. Ne güzel. Aç kalsam da işsiz kalsam da açıkta kalmam diyebiliyor musunuz peki? Cevabınız evet ise ve konut sigortanız yoksa fena halde yanılıyorsunuz demektir.
 
Uzun yıllar hayalini kurduğunuz evinizde mutlu ve huzurlu bir hayat geçirmek için  mutlaka konut poliçesi yaptırmalısınız.
 
Yangının, ne zaman nasıl çıkacağını kimse bilemeyeceği gibi siz ne kadar dikkatli olursanız olun alttaki ya da yandaki komşunun ocakta bir şey unutmayacağından ne kadar emin olabilirsiniz? 
 
Terör ve sabotaj artık tüm büyük kentlerin korkulu rüyası. 
 
Depremi hatırlatmaya gerek bile yok. O kendisini sık sık hatırlatıyor zaten
 
Pek çok ev sahibinin en büyük sıkıntısıdır su borularındaki patlaklar. Hem sizin evinize hem de komşularınıza vereceği zarar pahalıya patlar size. Sizin ki patlamasa üst komşunuzun tesisatı arızalansa da başka bir bela.
 
Aklınıza gelen ya da gelmeyen pek çok riske karşı sürekli tetikte beklemek, en kötüsü birinin gerçekleşmesi halinde bile yerine koyamamak riskini niçin taşıyorsunuz. 
 
Muhtemelen çok pahalı olduğunu düşündüğünüz ve hiç sormadığınız konut sigortası fiyatını duyduğunuzda belki de şimdiye kadar niye yaptırmadım diye kendinize çok kızacaksınız. 
 
Eviniz mi pahalı arabanız mı? Arabanız olmayınca mı daha çok sıkıntı çekersiniz eviniz olmayınca mı? Arabanız sigortalıda eviniz niçin sigortalı değil o zaman. 
 
Üstelik taksitle, üstelik pek çok avantajıyla birlikte.
 
Anahtarı içerde unuttunuz kapıda kaldınız. Bu saatte çilingiri nerden bulacağım diye dert etmeyeceksiniz. Konut yardımı sizin arayıp da bulamayacağınız en yakınınızda ki çilingiri bir telefonla size ücretsiz gönderecek. 
 
Su tesisatında arıza var. İşte şimdi paranızla rezil olma zamanı.iyi bir tesisatçı arayıp bulmak dünyanın en zor işlerinden biri. Konut yardım hizmetleri ile İyi bir tesisatçı saat kaç olursa olsun günlerden hangisi olursa olsun her zaman emrinizde. Üstelik yine ücretsiz.
 
Konut poliçesi ile birlikte ücretsiz çilingir, su arıza, elektrik arıza, cam kırılması hizmetleri ve daha pek çok konuda alacağınız yardım hizmetleri için daha fazla gecikmeyin.
 

Yangın  Sigortası  Genel Şartları

http://www.tsb.org.tr/sayfa/yangin-sigortasi-genel-sartlari

Yaztek Sigorta Scripti-Ait tüm haberlere buradan ulaşabilirsiniz
Kasko Sigortası Teklif Al
Konut Sigortası Teklif Al
Sağlık Sigortası Teklif Al
Trafik Sigortası Teklif Al
Seyehat Sigortası Teklif Al
deneme
Bizi Takip Edin!
Güncel duyurulardan haberdar olmak istiyorsanız e-posta adresinizi listemize ekleyin...
Yaztek Sigorta Scripti Twitter Sayfamızdan Bizi Takip Edebilirsiniz Yaztek Sigorta Scripti Facebook Sayfamızdan Bizi Takip Edebilirsiniz Yaztek Sigorta Scripti Yaztek Sigorta Scripti Yaztek Sigorta Scripti Yaztek Sigorta Scripti
www.yaztekteknoloji.com.tr © 2014 Tüm Hakkı Saklıdır.