Konut İşyeri Trafik Seyehat Dask Teklifi Almak İstiyorum

Kasko Sigortası

Aracınızı akşam evinizin ya da gündüz işyerinizin önüne veya yakınlarında bir yere park ettiniz. İçiniz rahat mı? Hırsız girerse , biri yanlış manevrayla aracınıza çarpıp kaçarsa, kötü niyetli birileri arabanızı boydan boya çizerse, camını kırarsa, lastiklerini keserse, pencerelerden atılan sert bir cisim üzerine düşerse , tüm bunları dert etmeyin diye KASKO yaptırmalısınız.
 
Aracınızı sürerken Önünüzdeki araç aniden durdu ve siz istemeden çarptınız.  Size sorarlarsa kesinlikle kusurunuz yok. Hiç öyle frene basılır mı aniden durulur mu vs. Kusurlu olduğunuz konusunda siz ikna olmayabilirsiniz ama yasalar açık %100 kusurlusunuz.  Karşı tarafın hasarını Trafik Sigortanız öder. Ya sizin aracınızda meydana gelen hasarı.  Kusur sizde olduğu durumlarda aracınızın hasarını ödesin diye KASKO yaptırmalısınız.
 
Aracınızı kimseye vermezdiniz ve siz çok dikkatli bir sürücüsünüz hayatta kaza yapmazsınız ve size bir şey olmaz  Ama hiç kıramayacağınız yakın bir dostunuz istedi , ayda yılda bir kere topu topu iki saatliğine verdiniz arabanızı .  Telefon her çaldığında acaba mı diye dert etmemek için KASKO yaptırmalısınız.
 
Ortam kötü.  Birileri birilerine  mesaj vermek istedi bunun içinde sizin arabanızı seçti. Terör, sabotaj büyük şehirlerde hiç de uzak bir ihtimal değil. Bu ihtimalleri de dert etmemek için KASKO yaptırmalısınız.
 
Küresel ısınma dedikleri İklim değişikliği ve ne zaman ne olacağı hiç belli değil.  Ağustos ayında İstanbul da yolları sel alıyor. Ve su kadar da kötü bir şey yok araba için. Yarı yarıya su içinde kaldığınız bir olaydan sonra muhtemelen arabanız pert. Çok yağmur yağdı yola çıkmayayım dememek için KASKO yaptırmalısınız.
 
Arabanızın anahtarını unuttunuz ya da çaldırdınız. Hadi bakalım ya birileri ertesi gün arabanızı da alır götürürse diye dert etmemek anahtarlarınızı değiştirmek için de KASKO yaptırmalısınız.
 
Yaztek Sigorta Scripti-Ait tüm haberlere buradan ulaşabilirsiniz
Kasko Sigortası Teklif Al
Konut Sigortası Teklif Al
Sağlık Sigortası Teklif Al
Trafik Sigortası Teklif Al
Seyehat Sigortası Teklif Al
deneme
Bizi Takip Edin!
Güncel duyurulardan haberdar olmak istiyorsanız e-posta adresinizi listemize ekleyin...
Yaztek Sigorta Scripti Twitter Sayfamızdan Bizi Takip Edebilirsiniz Yaztek Sigorta Scripti Facebook Sayfamızdan Bizi Takip Edebilirsiniz Yaztek Sigorta Scripti Yaztek Sigorta Scripti Yaztek Sigorta Scripti Yaztek Sigorta Scripti
www.yaztekteknoloji.com.tr © 2014 Tüm Hakkı Saklıdır.